• -4 000,00 Kč
  • Nové

crash Paiste Masters 18"dark

jedná se o rozbalený činel

6 měsíců záruka

7 990,00 Kč Sleva 4 000,00 Kč
11 990,00 Kč
S DPH
Doručení: 2 dny
Počet
Poslední kus skladem

ŘEKNI SI O LEPŠÍ CENU zavolej: 773676361
crash činel Paiste Masters Dark 19"
Specifikace
•    Crash činel 19“
•    Materiál: Traditional Bronze (CuSn20)
•    Středně těžký
PAISTE Masters Dark Crash 19"
 
Profesionální crash Paiste Masters Dark 19“ je stejně jako ostatní činely série Masters zhotoven z vysoce kvalitní slitiny bronzu s označením CuSn20 (Traditional Bronze). Decentní logo společnosti Paiste a ozdobný název řady spoluvytváří s lesklým povrchem luxusní design nástroje. Jedná se o činel vhodný do různých hudebních stylů. Jeho potenciál se naplno využije při dynamicky pestrém hraní, kdy vykreslí i ty nejjemnější nuance jednotlivých úderů. Díky svým vynikajícím vlastnostem se těší značné oblibě i u těch nejnáročnějších hráčů.
 
Vlastnosti
Paiste Masters Dark Crash 19“ vyniká temným a teplým zvukem. Nebývale frekvenčně plný tón poskytuje hráči široké možnosti. Činel je poměrně tichý, ale velice dobře reaguje na jakékoliv dynamické změny. Nabízí středně dlouhý dozvuk a rychlou herní odezvu. Není problém jej využít i jako ride, což ještě zvyšuje jeho univerzálnostPaiste Masters Dark Crash 19“ tak bezpochyby poslouží jako velmi platná součást bicí soupravy v nahrávacím studiu. Stejně tak se hodí k živé produkci jazzu, popu, bluesu a mnoha dalších hudebních stylů.
 
O řadě Paiste Masters
Série Paiste Masters Twenty začala v roce 2011 jako nabídka dvanácti různých ride činelůPrecizní ruční opracování a přísně dodržované výrobní postupy daly za vznik jedinečným nástrojům, které zazáří v celé plejádě hudebních stylů. Postupně se řada rozrostla o několik crashů, splashů či hi-hat a název se zkrátil na Paiste Masters. Na vývoji spolupracovali světoví bubeníci jako například John "JR" Robinson, Ndugu Chancler, André "Dédé" Ceccarelli a další. Jednotlivé modely mají vlastní charakter, spojuje je nevšední kvalita zpracování a prvotřídní profesionální úroveň zvuku.