• -27 350,00 Kč
  • Nové

Sonor Vintage bicí sada

jedná se o předváděcí sadu - velmi pěkný stav

12 měsíců záruka

45 000,00 Kč Sleva 27 350,00 Kč
72 350,00 Kč
S DPH
Doručení: 2 dny
Počet
Poslední kus skladem

bicí sada Sonor Vintage

materiál: buk

barva: vintage pearl

HW: chrom

BD: 22" x 14"

TT: 13" x 8"

FT: 16"x14"

HW: nožičky k FT

možno dokoupit snare: SNARE

stojany možno dokoupit: HARDWARE

činely možno dokoupit: CINELY

jedná se o předváděcí sadu,  (pouze bubny - shell set)

video: youtube

SONOR VINTAGE SERIES VINTAGE PEARL
Tato souprava renomované značky Sonor spadá do série Vintage. Její klasický „vintage“ charakter je zde dosažen zakulacenými hranami, které zajišťují větší kontakt mezi korpusem a blánou. To se oproti standardním 45 stupňovým hranám projevuje robustnějším, „kratším“ a teplejším zvukem, jaký byste našli právě u starších souprav.

Korpusy jsou vyrobené z devíti vrstev buku, které jim dávají šířku 6 mm.

Na tradici padesátých let zde navazují 2,3 mm široké ráfky z oceli. Odkazují na původní ráfky „Superprofil“. Veškeré mušle jsou vybavené patentovanou technologií TuneSafe, která zabraňuje povolování šroubů a rozlazení.

Sonor Teardrop se v šedesátých letech stala světově ceněnou sérií bicích. Díky svým vysokým standardům si ji oblíbili například bubeníci jako Connie Kay, Roy Haynes, Sonny Payne or Kenny 'Klook' Clarke. Aktuální řada Sonor Vintage Drums na tuto slavnou éru navazuje a přináší autentický vintage zvuk 60. a 70. let.

Série Vintage Drums vznikala ve spolupráci s bubeníky i sběrateli tak, aby se maximálně přiblížila svým vzhledem i zvukem původním bicím Sonor Teardrop a je opravdovým klenotem v portfoliu značky.